Lucie & Martin

Joomla

Tyto stránky jsem založil se svou ženou. Oba dva nás totiž od narození doprovází esoterika. Každého z nás jinak. Během našeho manželství jsme prostudovali spousty knih, navštívili mnoho seminářů, poznali mnoho lidí, vyslechli mnoho osudových příběhů. Nyní se o to chceme s vámi podělit. Budeme rádi, když se na obsahu stránek budete také podílet svou zkušeností.

Všudypřítomná energie

In erat. Pellentesque erat. Mauris vehicula vestibulum justo. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nulla pulvinar est. Integer urna. Pellentesque pulvinar dui a magna. Nulla facilisi. Proin imperdiet. Aliquam ornare, metus vitae gravida dignissim, nisi nisl ultricies felis, ac tristique enim pede eget elit. Integer non erat nec turpis sollicitudin malesuada. Vestibulum dapibus.

Lucie Blanka H.

  • práce s kyvadlem, numerologie, komunikace s dušemi

John DoeMá dar vidět věci jiným utajené, komunikuje s dušemi zamřelých a ještě nenarozených. Její zálibou je numerologie a práce s kyvadlem.

Martin Bonaventura H.

  • karty, odstraňování bloků, věštby

John DoeJeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když příjde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických skušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.