Andělské karty - Doreen Virtue Doporučený

karty andelskeAndělské karty od známé spisovatelky Doreen Virtue jsou určené všem, kteří chtějí přijímat poselství andělů. Doreen V. komunikuje s anděly a chtěla se se svou zkušeností podělit také s ostatními, proto vytvořila tuto sadu 44 karet. Ty se záhy staly světovým bestselerem.

Andělská poselství si můžete vykládat sami sobě i vašim blízkým. Karty Vám řeknou kdy je třeba se zamyslet nad svými skutky či záměrem, který se chystáte uskutečnit, kdy je čas se něco nového naučit, kdy dostáváme andělskou sílu, kdy se nemusíme bát. Karty Vás naučí modlitbě, odevzdání i snění. Zajímavou kartou je "Zhmotnění přání", o které určitě stojí za to si přečíst více, třeba z některých knížek, které Doreen Virtue publikovala.

Díky kartám jsem se naučil komunikovat s anděly ve svých snech. Za tyto karty jsme Doreen V. opravdu vděčný. Andělé nám pomáhají plnit boží záměr a proto je dobré umět s nimi mluvit.

Karty vydalo nakladatelství Synergie v roce 2002.
V balíčku je brožurka s výkladem a 44 pozlacených karet.
Karty mají rozměr 10 x 14 cm.

Ukázky karet

Anotace

Sada 44 andělských vykládacích karet vám pomůže komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Podrobná příručka, která je součástí tohoto dárkového kompletu, obsahuje srozumitelný návod k "andělskému vykládání" sobě i druhým. Na každé kartě je krásný obraz anděla a jeho sdělení. V této sadě nejsou žádné negativní karty, protože andělé nám vždy radí z pozice lásky.

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Martin B. H.

karty, odstraňování bloků, věštby.

Jeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když přijde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických zkušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.

8877 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru