Karty Léčení s vílami

Doreen Virtue vydala své druhé karty. Tentokráte zaměřené na víly. Kdo jsou víly? Z přiložené brožůrky se dozvíme, že víly jsou přírodní andělé (ženy) nižší úrovně, přesto mají podobnou moc jako Andělé strážní nebo Archandělé. Rozdíl tu však je.

 

Doreen Virtue popisuje víly jako skupinu přírodních andělů, kteří nás mají nabádat ke zdravému životnímu stylu, abychom byli zdraví, užili si života a dosáhli cíle, který nám Bůh vytyčil. Karet je 44 a nesou názvy jako Bezpečí, Jít za svými sny, Hudba, Noví přátelé, Pozitivní očekávání a další. Názvy karet jsou intuitivní a Doreen V. popisuje práci s kartami podobně jako s tarotem. Rozdíl je v tom, že karty jsou zaměřené na naši vitalitu. Dále se v brožurce dozvíme, že tento balíček karet se dá kombinovat s jejím prvním balíčkem Andělských karet. Balíčky se nepromíchají dohromady. Míchají a vykládají se každý zvlášť.

Karty se odkazují na stejnojmennou knihu, kterou Doreen Virtue vydala.

Tyto karty mě nenadchly. Po jejich důkladném prozkoumání jsem nabyl dojmu, že osloví jen ženy, nikoliv muže. Jsou to takové karty Sebelásky. Ženě dodají potřebné sebevědomí a možnost pečovat o sebe, což ženy dělají mnohem raději než muži.

Karty vydalo nakladatelství Synergie v roce 2003.
V balíčku je brožurka s výkladem a 44 karet.
Karty mají rozměr 9 x 13 cm.

Ukázky karet

Anotace

Poselství, láska a léčení ze světa andělů a víl.
Doreen Virtue je duchovně zaměřená psychoterapeutka spolupracující s říší andělů a víl. V současné době pořádá po celém světě přednášky a kurzy Andělské terapie.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Martin B. H.

karty, odstraňování bloků, věštby.

Jeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když přijde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických zkušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.

17482 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru