Tarot magického měsíce Doporučený

Tarot magického měsíceKarty Tarotu magického měsíce jsou sestavený tak, aby se v nich poznali lidé, jenž jsou na měsíc citliví. Měsíc je nejvhodnější symbol pro naše sny, pocity a skrytá přání. Na kartách jsou vyobrazeny postavy v mystickém měsíčním světě a jsou velmi dobře zasazené do symboliky tarotových karet.

Známá autorka textů Barbara Moore k jednotlivým kartám přidala výklad, který velmi věrné popisuje význam karet. Největší zásluhu na těchto kartách však má autorka jednotlivých obrázků Heidi Darras, která díky nejmodernějších počítačových programů vytvořila na kartách snové měsíční krajiny. Na kartách také spolupracovala skupina fotografů, díky nimž jsou na většině karet postavy ze skutečných portrétních fotografií. Dodávají tak nádech skutečnosti našich životů v tarotovém světě.

ps 1Tyto karty mám velmi rád. Používám je pro výklad velmi citlivým lidem, kteří prožívají své emoce intenzivněji než ostatní. Lidé, jímž výklad provádím, se velmi často sami v kartách poznávají a to považuji pro výklad za velmi důležité.

Ukázky karet

Anotace

Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání.
Představte si, že kráčíte temným lesem a stříbrné světlo měsíce zalévá vaši cestičku éterickou září. Právě to je chvíle, kdy se můžete obrátit na svou intuici a zkoumat skryté oblasti fantazie a tvořivosti. Jaká tajná poselství obsahují vaše sny? Renomovaná autorka knih o tarotu Barbara Moore zde předkládá základní úvod do výkladu tarotu, zasvěcené interpretace významu jednotlivých karet a introspektivní otázky, které vás povedou na vaší cestě.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Martin B. H.

karty, odstraňování bloků, věštby.

Jeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když přijde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických zkušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.

5767 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru